Nowy ploter graficzny od Canon - najnowsza seria imagePROGRAF PRO

Nowa seria urządzeń wielkoformatocych zawierająca w sobie ploter graficzny i profesjonalny od Canon. Poznaj nowe modele już teraz!

Nowy ploter graficzny od Canon – najnowsza seria imagePROGRAF PRO

Drukowanie fotografii czy też materiałów reklamowych wymaga przede wszystkim najlepszych parametrów graficznych. Firma Canon wraz z premierą swoich najnowszych urządzeń proponuje jednak znacznie więcej, niż ploter graficzny. To nie tylko doskonałe odwzorowanie barw i najdrobniejszych szczegółów, ale również niezwykle intuicyjna obsługa i ogrom inteligentnych funkcji ułatwiających pracę. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi ploterami imagePROGRAF PRO!

Każdy ploter graficzny imagePROGRAF PRO dedykowany jest fotografom, grafikom, artystom oraz agencjom reklamowym i dostawcom usług druku – wszystkim, którzy poszukują urządzenia o najlepszych parametrach w zakresie odwzorowania obrazu na papierze lub innym nośniku.

Nieustannie udoskonalana konstrukcja samych ploterów oraz atramentów pigmentowych LUCIA PRO pozwala na uzyskiwanie coraz lepszych rezultatów. Zaawansowana optymalizacja procesów pozwala też na wyjątkową efektywność, dzięki której możliwa jest oszczędność czasu i pieniędzy.

Co nowego w serii ploterów graficznych imagePROGRAF PRO?

Każdy ploter graficzny imagePROGRAF PRO niezmiennie zachwycaja wysoką jakością wydruku. W najnowszej serii inżynierowie marki zadbali również o zwiększenie funkcjonalności i wygody użytkowania.

Nowością nie jest druk bez marginesów, ale zaawansowany czujnik medium działający we wszystkich formatach, wykrywa krawędzie nośnika i adekwatnie dostosowuje pracę głowicy drukującej. Efektem jest zachwycający obraz wypełniający cały nośnik i pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na przycinanie marginesów.

Technologia pozwala też na uzyskanie oszczędności w zakresie zużycia mediów, podobnie jak inne nowoczesne rozwiązania wprowadzone w tej generacji urządzeń.

Najnowsze urządzenia imagePROGRAF PRO robią wrażenie przede wszystkim dzięki zaawansowanej automatyce procesów. Ploter sam wykrywa rodzaj i rozmiar nośnika, a także ustawia w odpowiedni sposób rolę, dzięki czemu użytkownik oszczędza czas i może uniknąć kosztownych błędów.

Czujniki dokładnie mierzą ilość zużytego i dostępnego nośnika, dlatego urządzenie może ostrzegać, gdy jego ilość jest niewystarczająca do dokończenia zadania. Oznacza to koniec marnowania tuszu i papieru z powodu nieprzemyślanego drukowania.

Funkcja pozwala zaoszczędzić również czas związany ze sprawdzaniem stanu roli oraz ponawianiem niedokończonych zadań.Dzięki temu produkcja odbywa się z najwyższą wydajnością.

Funkcja automatycznego wykrywania nośnika pozwala ponadto na optymalne dopasowanie parametrów druku. Dzięki temu, że urządzenie zapamiętuje sposób i częstotliwość użytkowania poszczególnych mediów, jest ona jeszcze bardziej precyzyjna.

Jeszcze bardziej intuicyjne drukowanie na Twoim ploterze graficznym

Ogromnym ułatwieniem dla użytkowników nowych ploterów imagePROGRAF PRO jest automatyczne optymalne wykorzystanie mediów. Wystarczy dodać pliki do druku do kolejki, by oprogramowanie za pomocą funkcji Automated Nesting samoczynnie ustawiło je w sposób, który będzie najkorzystniejszy z punktu widzenia zużycia nośnika.

Przydatna może się okazać także funkcja Print Pattern, która pozwala na drukowanie miniaturek obrazów, by upewnić się, że ich odwzorowanie jest prawidłowe.

Wszystkie te usprawnienia mają na celu zwiększenie efektywności pracy i pozwalają na redukcję kosztów druku.

Nowe urządzenia serii imagePROGRAF PRO to 5 nowych modeli ploterów graficznych i profesjonalnych:

Jest to jednocześnie najbardziej zaawansowana seria ploterów graficznych na rynku. Urządzenia te zachwycają nie tylko ze względu na wysokie parametry samego wydruku, do których zdążyła już nas przyzwyczaić marka Canon, ale również, a może przede wszystkim za sprawą niezwykle pomocnych, inteligentnych rozwiązań wspierających codzienną pracę. Dzięki nim zredukujesz lub całkowicie zlikwidujesz ograniczenia, które do tej pory negatywnie wpływały na produkcję.

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych