WYNAJEM i DZIERŻAWA NISZCZAREK

24 lipiec 2023

 

Wynajem urządzeń biurowych to nowoczesny sposób finansowania. Coraz częściej zajmuje miejsce tradycyjnego zakupu. Co ciekawe, nie dotyczy tylko drukarek i kopiarek, ale także innych produktów. Jeden z nich chcemy Ci właśnie przedstawić.

Wynajem niszczarek dokumentów - czy to dobry pomysł?

Zdecydowanie tak! Dzierżawa niszczarek profesjonalnych to bardzo wygodna opcja nabycia urządzenia do Twojej firmy. Ma kilka bardzo silnych zalet, które sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw korzysta właśnie z tej formy finansowania. Poniżej przedstawiamy Ci niektóre z nich.


Oszczędność pieniędzy

Tak, wynajem niszczarek pozwala na oszczędności! Finalna cena wynajmu niszczarki jest w przypadku usług naszej firmy niższa niż koszty zakupu sprzętu. Ale to nie wszystko.

Dollar G1c07ff4cb 640
Girl Gaf19573d2 640

Brak dodatkowych i niespodziewanych kosztów

Nikt z nas nie lubi być zaskakiwany nagłymi wydatkami. W przypadku zakupu tak niestety się zdarza. Urządzenia przecież się psują, nawet te dobrych marek. Jeśli chodzi o wynajem niszczarek cena miesięcznego abonamentu obejmuje pełny serwis. Koszty związane z wynajmem są zatem stałe i przewidywalne.

Wygodne i przystępne abonamenty

Cena wynajmu uzależniona jest od modelu urządzenia oraz okresu trwania umowy. Jesteśmy elastyczni, dlatego proponujemy kilka wariantów wynajmu.

Relaxing Gfb1c6e897 640

Logo HSM

Szeroki wybór sprzętu

Oferujemy nowoczesne niszczarki dokumentów niemieckiej firmy HSM - wiodącego producenta tych urządzeń. W ofercie mamy urządzenia, które sprawdzą się zarówno w małym biurze, jak również w dużej firmie.

Dzierżawa niszczarek profesjonalnych

To Ty decydujesz jakie urządzenie i na jaki okres czasu chcesz mieć. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to cennik wynajmu przedstawimy Ci w indywidualnej ofercie. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz. Jeśli w trakcie użytkowania będziesz chciał wymienić niszczarkę bądź zmienić okres wynajmowania, będziemy w tej sprawie elastyczni, tak jak wspominaliśmy wcześniej. Ten biznes ma przecież przynosić wygodę i korzyści zarówno nam jak i Tobie.

Minimum formalności

Wiemy, że nie lubisz formalności i długich procedur. My również! Dlatego nasza umowa wynajmu urządzenia jest maksymalnie prosta i jasna, a cała droga trwa tak krótko jak to tylko możliwe!

 

Pytanie o wynajem niszczarek

Oferta na wynajem niszczarek - korzyści

Realizacja zamówienia wynajmu niszczarek

Mówisz nam o swoich potrzebach

Przedstawiamy Ci naszą ofertę, w której zwarte są warunki wynajmu

Natychmiast realizujemy Twoje zamówienie

 

Sprawdź Naszą Ofertę Niszczarek

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych