Czego spodziewać się po Canon imageRUNNER ADVANCE 3 gen?

Marka Canon przyzwyczaiła nas do tego, że każda nowa seria produktów niesie za sobą wiele innowacji i ulepszeń. Jakiś cza temu na rynek trafiła trzecia generacja flagowych urządzeń biurowych z platformy imageRUNNER ADVANCE (edycja III). Jakich zmiany nastąpiły w nowych produktach?

Trzecia generacja Canon imageRUNNER ADVANCE – produkty

W zaprezentowanej w lutym 2019 roku ofercie Canon znalazło się aż 26 urządzeń wielofunkcyjnych systemu imageRUNNER ADVANCE. Obejmuje ona 7 serii:

  • trzy pozwalające na wykonywanie wydruków monochromatycznych w formacie A3 (4500, 6500 i 8500),
  • cztery pracujące w pełnym kolorze (C256 / C356 – format A4 oraz 3700, 5700 i 7500 w formacie A3).

Wykorzystane w nich systemy oraz sposób obsługi nie odbiegają znacząco od poprzednich edycji, dlatego użytkownicy mogą spodziewać się łatwej instalacji i synchronizacji z posiadanym systemem informatycznym. Charakterystyczna dla systemu imageRUNNER ADVANCE wydajność w połączeniu z wysokimi standardami bezpieczeństwa sprawia, że są to idealne maszyny do biura.

Jeszcze większe bezpieczeństwo i pełna poufność danych

Jednym z największych wyzwań stojących współcześnie przed firmami jest zabezpieczenie przed wyciekiem poufnych danych. Wprowadzenie dyrektyw takich jak RODO spowodowało jeszcze większą potrzebę skutecznej ochrony dokumentów. Dlatego trzecia generacja urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE od Canon wyposażona jest w systemy zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Szyfrowanie w standardzie FIPS140-2 to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań o potwierdzonej skuteczności. Detekcja błędów i naruszeń systemów bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym zwiększa możliwość kontroli, a automatyczna aktualizacja certyfikatów ułatwia korzystanie z najlepszych zabezpieczeń. Do eliminacji zagrożeń przyczynia się też weryfikacja systemu podczas uruchamiania.

Aktualizacja uniFLOW Online – zarządzanie plikami w chmurze

Nowa wersja oprogramowania uniFLOW Online zwiększa funkcjonalność chmury, poprawiając jednocześnie bezpieczeństwo przechowywanych w niej plików.
Urządzenia wielofunkcyjne imageRUNNER ADVANCE trzeciej generacji (edycja III) nie tylko stwarzają szerokie możliwości zarządzania drukiem poprzez chmurę, ale też wyróżniają się znacznie bardziej rozbudowanymi opcjami kontroli. Najnowsze wcielenie uniFLOW Online to bowiem możliwość tworzenia raportów w celu zarządzania procesami, kosztami i wydajnością. Intuicyjny interfejs wpływa na łatwość obsługi, a zgodność z innymi podobnymi usługami (Dropbox, Google Drive, Evernote itp.) zwiększa funkcjonalność rozwiązania i przyspiesza realizację codziennych zadań.

Jeszcze większa intuicyjność i łatwość obsługi

Usprawnienia dotknęły też sfery czysto funkcjonalnej. Użytkownicy nowych kserokopiarek imageRUNNER ADVANCE będą mogli cieszyć się niezwykle intuicyjną obsługą. Ulepszono wygląd interfejsu, łącząc funkcje menu głównego z szybkim menu sugerującym powrót do ostatnio realizowanych zadań. Dotykowe ekrany są przejrzyste i łatwe w obsłudze, a wyświetlana na nich treść podlega personalizacji. Nowe urządzenia to również rozbudowane możliwości łączności – wydawać im polecenia można już nie tylko przez WiFi czy Bluetooth, ale także za pomocą kodów QR. Dostęp do funkcji urządzenia jest ułatwiony z każdego zakątka biura, dzięki czemu realizacja zadań jest szybsza i prostsza.

Na uwagę zasługuje też ulepszona funkcja automatycznego skanowania dwustronnego, dzięki której digitalizacja plików jest łatwiejsza niż kiedykolwiek. Możliwość skorzystania z zaawansowanych opcji wykańczania drukowanych i kopiowanych dokumentów pozwoli zaś tworzyć różnego rodzaju publikacje w sposób całkowicie zautomatyzowany.

Najnowsza generacja urządzeń wielofunkcyjnych imageRUNNER ADVANCE od Canon to kolejny krok w przód ku bezpieczniejszej, wydajniejszej i wygodniejszej pracy. Swoimi nowymi propozycjami marka udowadnia, że nie bez powodu jest liderem w kategorii wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Szeroka oferta modeli pozwala zaś każdemu użytkownikowi na dobór sprzętu zgodnego z jego zapotrzebowaniem.

Klikając „OK”, wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu poprawy działania serwisu,
analizowania korzystania z witryny oraz lepszego dopasowania treści marketingowych